CFD-të janë instrumente komplekse dhe vijnë me një rrezik të lartë të humbjes së parave për shkak të levave. 84% e llogarive të klientëve me pakicë humbasin para kur bëjnë tregti me CFD. Ju duhet të konsideroni nëse mund t'i bëni ballë rrezikut të lartë të humbjes së parave tuaja.
CFD-të janë instrumente komplekse dhe vijnë me një rrezik të lartë të humbjes së parave për shkak të levave. 81% e llogarive të investitorëve mund të humbasin paratë kur tregtojnë me kontrata CFD. Duhet të merrni në konsideratë nëse mund të përballoni rrezikun e humbjes së parave tuaja.
Dija është Fuqi
Shikoni analizën tonë të tregut dhe Burime Arsimore Falas
I lehtë për t'u përdorur
Qindra instrumete tregtare
Qasje në treg 24 orë në ditë nëpërmjet browserit, aplikacionit celulari të Fortrade apo aplikacionit desktop.
Fortrade është
I sigurt dhe i besueshëm
Duke u bashkuar me komunitet tregtar të Frotrade-it, mund të jeni i sigurt, që fondet tuaja janë të mbrojtura plotësisht në përputhje me rregulla të rrepta. Motoja jonë është dhe do të jetë gjithmonë "besim dhe transparencë në gjithçka që bëjmë".
LLOGARI FALAS DEMO Ushtroni pa rrezik me paratë virtuale.
Pozicionet e Hapura
Pozicione për shitje
Pozicione për blerje

Bleni dhe shisni CFD-të në qindra produkte

Më aktive
Monedhat
Aksione
Indekse
Mallra
Ndjenja për tregun
SHITJE
BLEJ
DITORE E LARTË
DITORE E ULËT

Platformat për tregtim

Fortrader Web
Platforma tuaj e sigurt, e arritshme nga çdo browser në botë.
Fortrader Mobile
E shndërroni pajisjen Android dhe iOS tuaj në një tavolinë virtuale tregtare.
Fortrader Web
Platforma tuaj e sigurt, e arritshme nga çdo browser në botë.
Metatrader 4
Tregtoni me çmimet drejtpërdrejt, me grafikët e çmimeve dhe treguesit e integruarë në PC tuaj.
MT4 Mobile App
E shndërroni pajisjen Android apo iOS tuaj në një tavolinë virtuale tregtare.
MT4 WebTrader
Platforma juaj e sigurt, e arritshme nga çdo browser në botë.

Filloni të tregtoni me Forex në 3 hapa të lehtë

E vizitoni faqen e llogarisë dhe krijoni një llogari të re falas demo.
Mund të lidheni me Fortrade WebTrader në çdo browser, apo të shkarkoni aplikacion tonë falas për celular.
Zgjidhni produkte dhe filloni të tregtoni me paratë virtuale pa rrezik!
Depozitoni fonde nëpërmjet shumëllojshmërie të opsioneve të pagesës.
Letërnjoftimi dhe kërkesat e tjera të verifikimit.
Zgjidhni produktet dhe filloni të tregtoni.

CFD's – Lajmet më të reja & Analiza e tregut

Analiza ditore

Analiza e mbrëmjes për instrumentet CFD 12/08/2022
EUR/USD është më i lartë. Aktualisht është 1.0301. CPI franceze muaj pas muaji për...
Paundi ishte më i dobët ndaj dollarit amerikan sot. Aktualisht tregtohet me 1,2145. Mbretëria e Bashkuar...
Jeni Japonez u tregtua pak më i lartë sot. Aktualisht tregtohet me 133.39. Japonia nuk ka asnjë ngjarje...
AUD ishte pak më i fortë kundrejt USD sot. Aktualisht tregtohet me 0.7110. Australia nuk ka asnjë...
Çmimet e arit ishin të qëndrueshme të premten, të rënduara nga një rritje në...
Çmimi i naftës ra pak të premten, por u ngrit me mbi 5% në javë pasi frika e recesionit u...
Kontratat e së ardhmes së aksioneve u rritën në mënyrë modeste të premten, pasi...
USD/TRY u rrit në 17,9622 gjatë tregtisë së drekës. Lira turke u tregtua e qëndrueshme...
Dollari kanadez është pak më i dobët sot. USD/CAD aktualisht po tregtohet me 1,2750. Kanadaja nuk...
Tregjet evropiane dhe gjermane të aksioneve u zhvendosën më lart të premten, në tregti të...
Palladiumi
Palladiumi mundësi javore e tregut në rritje të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2022-06-29
EURUSD
EUR/USD mundësi javore e tregut në rënie të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2022-06-27
GBPUSD
GBP/USD mundësi javore e tregut në rënie të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2022-06-21
USA30
USA30 mundësi javore e tregut në rritje të kursit të bazuar...
Mundësitë e tregut, 2022-06-21
USDJPY
USD/JPY mundësi javore e tregut në rritje të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2022-06-17
Analiza javore për ndryshimet e CFD's
Analiza javore për ndryshimet e CFD's - 2022-08-10
2022-08-10
Euro ra në krahasim me dollarin në fund të javës së kaluar pasi të dhënat për punë në SHBA ishin më të larta se sa pritej, që rriti probabilitetin se FED-i do të...
data-inlinescripts