CFD-të janë instrumente komplekse dhe vijnë me një rrezik të lartë të humbjes së parave për shkak të levave. 80% e llogarive të klientëve me pakicë humbasin para kur bëjnë tregti me CFD. Ju duhet të konsideroni nëse mund t'i bëni ballë rrezikut të lartë të humbjes së parave tuaja.
CFD-të janë instrumente komplekse dhe vijnë me një rrezik të lartë të humbjes së parave për shkak të levave. 74% e llogarive të investitorëve mund të humbasin paratë kur tregtojnë me kontrata CFD. Duhet të merrni në konsideratë nëse mund të përballoni rrezikun e humbjes së parave tuaja.
PARTNERI ZYRTAR PËR TREGTIM I
RANGERS F.C.
I lehtë për t'u përdorur
Qindra instrumete tregtare
Qasje në treg 24 orë në ditë nëpërmjet browserit, aplikacionit celulari të Fortrade apo aplikacionit desktop.
Fortrade është
I sigurt dhe i besueshëm
Duke u bashkuar me komunitet tregtar të Frotrade-it, mund të jeni i sigurt, që fondet tuaja janë të mbrojtura plotësisht në përputhje me rregulla të rrepta. Motoja jonë është dhe do të jetë gjithmonë "besim dhe transparencë në gjithçka që bëjmë".
LLOGARI FALAS DEMO Ushtroni pa rrezik me paratë virtuale.
Pozicionet e Hapura
Pozicione për shitje
Pozicione për blerje

Bleni dhe shisni CFD-të në qindra produkte

Më aktive
Monedhat
Aksione
Indekse
Mallra
Ndjenja për tregun
SHITJE
BLEJ
DITORE E LARTË
DITORE E ULËT

Platformat për tregtim

Fortrader Web
Platforma tuaj e sigurt, e arritshme nga çdo browser në botë.
Fortrader Mobile
E shndërroni pajisjen Android dhe iOS tuaj në një tavolinë virtuale tregtare.
Fortrader Web
Platforma tuaj e sigurt, e arritshme nga çdo browser në botë.
Metatrader 4
Tregtoni me çmimet drejtpërdrejt, me grafikët e çmimeve dhe treguesit e integruarë në PC tuaj.
MT4 Mobile App
E shndërroni pajisjen Android apo iOS tuaj në një tavolinë virtuale tregtare.
MT4 WebTrader
Platforma juaj e sigurt, e arritshme nga çdo browser në botë.

Filloni të tregtoni me Forex në 3 hapa të lehtë

E vizitoni faqen e llogarisë dhe krijoni një llogari të re falas demo.
Mund të lidheni me Fortrade WebTrader në çdo browser, apo të shkarkoni aplikacion tonë falas për celular.
Zgjidhni produkte dhe filloni të tregtoni me paratë virtuale pa rrezik!
Depozitoni fonde nëpërmjet shumëllojshmërie të opsioneve të pagesës.
Letërnjoftimi dhe kërkesat e tjera të verifikimit.
Zgjidhni produktet dhe filloni të tregtoni.

CFD's – Lajmet më të reja & Analiza e tregut

Analiza ditore

Analiza e mbrëmjes për instrumentet CFD 21/10/2021
Euro ra të enjten. Aktualisht është 1.16362. Anketa e Biznesit e Francës për Tetorin e shtypur...
Paundi Britanik ra më poshtë të enjten. Aktualisht është 1.37937. Porositë e Tendencave...
Çifti USD / JPY ra të enjten. Isshtë 113.0994 në mesditë në Evropë. Japonia nuk...
Dollari ausie ra rëndë të enjten. Aktualisht është 0.74878. Besimi Tremujor i Biznesit NAB i...
Çmimi i arit u rritën për të tretën seancë radhazi të enjten pasi një dollar...
Çmimet e naftës ranë të enjten pasi disa investitorë morën fitime nga rritja e fundit,...
SHBA indekset e aksioneve ishin parashikuar për humbje të heshtura të hapjes pasi investitorët...
Çift monedha u rrit fuqishëm të enjten në mesditë në 9.2917 pasi monedha e gjelbër...
Çifti USD / CAD u ngjit më lart të enjten. 1.shtë 1.23302 në kohën e drekës...
Aksionet gjermane dhe evropiane u tërhoqën nga nivelet më të larta të gjashtë javëve...
USD/JPY
USD/JPY mundësi javore e tregut në rritje të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2021-10-11
USD/JPY
USD/JPY mundësi javore e tregut në rritje të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2021-10-01
General Motors
GENERAL MOTORS mundësi javore e tregut në rritje të kursit...
Mundësitë e tregut, 2021-09-30
USA100
USA100 mundësi javore e tregut në rënie të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2021-09-14
AUD/USD
AUD/USD mundësi ditore e tregut në rënie të kursit të...
Mundësitë e tregut, 2021-09-03
Analiza javore për ndryshimet e CFD's
Analiza javore për ndryshimet e CFD's - 2021-10-20
2021-10-20
Euroja u rrit në krahasim me dollarin. Sidoqoftë, zyrtari i BQE-së, Francois Villeroy de Galhau, vuri në dukje të martën se nuk ka asnjë arsye që BQE-ja të merr në konsideratë...